IMI NORGREN HERION
Koncern IMI NORGREN HERION patří mezi vedoucí výrobce pneumatických prvků i komplexních pneumatických systémů. Je mezinárodní společností, která již řadu let zajišťuje technologický transfer mezi jednotlivými podniky koncernu i rozsáhlé servisní služby na vysoké úrovni ve více než 70 zemích světa. Výrobky jsou podloženy kvalitním výzkumem a dlouholetými zkušenostmi, a proto vykazují dlouhodobý a bezporuchový provoz i v těch nejnáročnějších a extrémních podmínkách.

WOUTER WITZEL EUROVALVE
Holandská firma specializující se na uzavírací, zpětné, škrtící a regulační klapky. Tyto armatury jsou vyráběny jak s měkkým těsněním, tak kov na kov, což umožňuje jejich nasazení pro kapalná i plynná média od DN 50 – do 2000, PN 6-16 s ovládáním ručním, elektrickým, pneumatickým i hydraulickým.

Stahl-Armaturen PERSTA GmbH
Přední německý výrobce ventilů, šoupátek a zpětných klapek, které dodává v rozsahu PN 10 a PN 630 a o velikosti DN 6 až DN 800. Ve výrobním programu jsou armatury pro běžná průmyslová kapalná i plynná média. Výrobce nabízí i armatury s antikorozivními nátěry a speciálními těsněními.

FISCHER
Německá firma Fischer je dodavatelem širokého sortimentu regulační a měřící techniky. Tato firma může nabídnout snímače tlaku i diferenčního tlaku, snímače teploty a vlhkosti, uzavírací armatury – s elektrickými a pneumatickými pohony, speciálně upravené ventily pro teplonosné oleje a pro plynové hořáky.